Dom marzeń - jak powinien wyglądać? Pomożemy Ci w dokonaniu wyboru – zachęcamy do zapoznania się z katalogiem, gdzie znajdziecie wiele interesujących projektów komfortowych, funkcjonalnych i nowoczesnych domów. Większość przedstawionych ofert to domy drewniane. Pojawiające się w ofercie projekty domów murowanych z powodzeniem można przerobić na konstrukcję drewnianą. Możecie liczyć na naszą pomoc dotyczącą modyfikacji projektu.

Planujesz realizację swojej wymarzonej inwestycji z naszą firmą? Otrzmasz od nas rabat na kompleksowy projekt architektoniczno-budowlany do pozwolenia na budowę wraz z załatwieniem wszelkich niezbędnych formalności. Nie ważne czy jesteś zainteresowany projektem gotowym np. Z500, Murator czy innej firmy, czy projektem indywidualnym, zaprojektowanym od podstaw przez naszego Architekta. W skład projektu wchodzą projekt zagospodarowania terenu, projekt architektury oraz konstrukcji wraz z wizualizacjami (jeżeli jest to projekt indywidualny) oraz projekty branżowe. Posiadamy specjalistyczny program do projektowania konstrukcji drewnianych w 3D!

Adres biura:

Wood-House Paweł Weznerowicz
ul. Górna 13
78-550 Czaplinek

Kanadyjskie domy szkieletowe

Szukacie projektu swojego wymarzonego domu ? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy z500 gdzie znajdą Państwo wiele gotowych projektów. Większość z nich oferowana jest w wersji drewnianej a konstrukcje murowane również można przerobić na konstrukcje drewniane. Możemy również zaoferować pomoc przy przerobieniu projektu z murowanego na drewniany.

wood