wood

Jesteśmy firmą budowlaną o tradycjach rodzinnych - założycielami są Wiesław i Paweł Weznerowiczowie. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, gdyż z dużym powodzeniem funkcjonujemy na rynku już od 1997 roku. Naszym obecnym obszarem działania jest województwo zachodniopomorskie.

Na przestrzeni lat zdobywaliśmy doświadczenie zarówno w Polsce jak i za granicą – w Hiszpanii, Włoszech oraz Francji. Nie boimy się dużych przedsięwzięć, współpracowaliśmy z firmami, dla których postawiliśmy około 50 domów w Polsce jak i zagranica, natomiast niezależnie wybudowaliśmy około 30 domów w kraju .

Od 2012 roku jesteśmy głównym wykonawcą domów drewnianych w Polsce.

Domy budujemy według nowoczesnej i sprawdzonej technologii, opartej o unikatowe procedury wykonawcze, dzięki czemu posiadają szereg zalet: charakteryzują się krótkim czasem budowy, są ekologiczne oraz ekonomiczne (tanie w budowie i utrzymaniu). Jako firma rodzinna, ograniczając nasze koszty, jesteśmy w stanie zaoferować korzystne ceny.

Posiadamy ogromną wiedzę praktyczną docenianą przez naszych zadowolonych klientów, i którą potwierdzają liczne rekomendacje. Dbamy o to, aby współpraca z Wami oparta była na uczciwości, rzetelności oraz indywidualnym podejściu do każdego zlecenia. Dokładność i terminowość wykonywanych zleceń jest dla nas bardzo ważna. Dokładamy wszelkich starań, abyście mogli cieszyć się nowym domem najszybciej jak to możliwe.

Budując z naszą firmą zyskujesz czas, komfort oraz gwarantowany efekt w postaci wysokiej jakości inwestycji.

 

  • P1490198
  • P1490201
  • P1490209
  • P1490205
  • P1490204