Droga do spełnienia marzeń o nowym domu nie jest łatwa. Aby zacząć je realizować, niezbędny jest wybór odpowiedniej działki. Dopiero na następnym etapie zastanawiamy jak dom ma wyglądać. Po określeniu tych wszystkich szczegółów przychodzi czas na wybór jak będziemy budowali: z firmą czy systemem gospodarczym kiedy to wszelkie prace robione na budowie wykonywane są przez nas samych oszczędzając przy tym pieniądze za pracę Dużo tu zależy od Waszych możliwości finansowych.

Choć w świadomości wielu osób tradycyjny dom jednorodzinny zapisał się jako typowa murowana bryła to można zaobserwować wzrost zainteresowania nowymi technologiami budowania. Obok domów „z cegły” coraz większą popularnością cieszą się domy drewniane kanadyjskie. W naszych kolejnych blogowych wpisach będziemy Was szczegółowo zaznajamiać z tajnikami konstrukcyjnymi i ich zaletami, tymczasem dziś przedstawimy ogólny zarys poszczególnych etapów realizacji domu.

Domy szkieletowe drewniane – jak to się zaczęło?

Budowa domu to poważna sprawa, która wymaga wielogodzinnych przemyśleń i rozważań. Rynek oferuje wiele rozwiązań technologicznych oraz estetycznych, więc dzięki dostępności gotowych projektów możecie bez większych problemów wybudować dom Waszych marzeń. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stworzyć od podstaw projekt domu zgodny z Waszymi pomysłami i który będzie wykonany z pomocą doświadczonego architekta. Jednak na jaki dom się zdecydować? Tradycyjny murowany czy może szkieletowy dom drewniany? Za pośrednictwem naszego bloga będziemy starali się przybliżyć Wam nieco zagadnienia ziwązne z tego typu budownictwem i przekonać Was o jego niewątpliwych zaletach.

budowa domów drewnianych zachodniopomorskie

Oto nasza obecna realizacja projektu domu kanadyjskiego z226 D po zmianach.

szkieletowe domy drewniane

Wznoszenie domu w Kostrzynie nad Odrą dobiegło końca. Z nieukrywaną przyjemnością prezentujemy efekty naszej pracy – serdecznie zapraszamy do odwiedzenia galerii.

tanie domy drewniane

Obecnie trwają prace przy budowie budynku w Kostrzynie nad Odrą. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z realizacji.

Sezon budowlany w pełni. Na naszym koncie kolejny ukończony budynek. Zapraszamy do zakładki przykładowe realizacje.