Budujemy domy
w systemie kanadyjskim
Budujemy domy
w systemie kanadyjskim
Budujemy domy
w systemie kanadyjskim
Budujemy domy
w systemie kanadyjskim
Budujemy domy
w systemie kanadyjskim

Etapy budowy

1

Wybór interesującego projektu domu i przesłanie go do wyceny

2

Spotkanie w celu ustalenia szczegółów oraz podpisanie umowy "rezerwacyjnej"

3

Prace nad projektem, złożenie wniosku o wydanie pozwolenia na budowę domu

4

Podpisanie umowy właściwej

5

Przystąpienie do prac budowlanych składających się z kilku etapów

6

Twój wymarzony dom jest już gotowy

Zachęcamy do sprawdzenia fotorelacji z przebiegu etapów budowy!

Domy w systemie kanadyjskim

Dom to miejsce szczególne. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i urzeczywistnić marzenia o domu idealnym. Każdy projekt domu w stylu kanadyjskim jest dla nas wyjątkowy, dlatego możesz być pewny, że do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie. Nowoczesna technologia, którą wykorzystujemy do wznoszenia domów szkieletowych, pozwala nam na uzyskanie efektów zgodnych z Twoimi upodobaniami. Nasze realizacje charakteryzuje wysoka jakość pod kątem funkcjonalnym i estetycznym. Możesz liczyć na fachową pomoc z naszej strony, ponieważ w kwestii projektowania i budowy domów w stylu kanadyjskim wykorzystujemy wiedzę podpartą wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie — od doboru odpowiedniego projektu poprzez wykonanie wszelkich prac budowlanych i wykończeniowych.

Więcej

Aktualności

Drewniane domy szkieletowe jako domki letniskowe

tmpKawałek szkieletu domu drewnianego
03.08.2020

Marzysz o domku letniskowym, dzięki któremu wraz z najbliższymi uciekniesz od zgiełku miasta? Nie chcesz dodatkowo, aby t

Dlaczego my?

Doskonała i sprawdzona technologia

Gotowe całoroczne domy szkieletowe cieszą się niezwykłą popularnością w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Skandynawii, a także w Niemczech (gdzie stanowią 25% budownictwa). Średni okres budowy takiego obiektu jest nieporównywalnie krótszy od budowy klasycznych domów murowanych i trwa około trzech miesięcy.

Tanie domy drewniane

Całoroczne domy szkieletowe są tanie w budowie, jak i utrzymaniu. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów są energooszczędne. Budowa domu realizowana jest w oparciu o unikatowe procedury wykonawcze. Dodatkowo, ponieważ jesteśmy firmą rodzinną, możemy w znacznym stopniu ograniczyć nasze koszty, co wpływa korzystnie na cenę oferowanych domów szkieletowych całorocznych.

Indywidualne budowanie

Każdy z budowanych przez nas obiektów jest niepowtarzalny. Klient może stworzyć swój unikalny dom szkieletowy całoroczny, wybierając rozwiązania architektoniczne spośród dostępnych projektów po najdrobniejsze szczegółu wykończenia domu – m.in. kolory tynku, dachu, ścian zewnętrznych do urządzeń sanitarnych glazur i terakot. Budując z naszą firmą, zyskujesz czas, komfort oraz gwarantowany efekt.