Budujemy domy
w systemie kanadyjskim
Budujemy domy
w systemie kanadyjskim
Budujemy domy
w systemie kanadyjskim
Budujemy domy
w systemie kanadyjskim
Budujemy domy
w systemie kanadyjskim

Etapy budowy

1

Wybór interesującego projektu domu i przesłanie go do wyceny

2

Spotkanie w celu ustalenia szczegółów oraz podpisanie umowy "rezerwacyjnej"

3

Prace nad projektem, złożenie wniosku o wydanie pozwolenia na budowę domu

4

Podpisanie umowy właściwej

5

Przystąpienie do prac budowlanych składających się z kilku etapów

6

Twój wymarzony dom jest już gotowy

Zachęcamy do sprawdzenia fotorelacji z przebiegu etapów budowy!

Domy w systemie kanadyjskim

Dom to miejsce szczególne. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i urzeczywistnić marzenia o domu idealnym. Każdy projekt domu w stylu kanadyjskim jest dla nas wyjątkowy, dlatego możesz być pewny, że do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie. Nowoczesna technologia, którą wykorzystujemy do wznoszenia domów szkieletowych, pozwala nam na uzyskanie efektów zgodnych z Twoimi upodobaniami. Nasze realizacje charakteryzuje wysoka jakość pod kątem funkcjonalnym i estetycznym. Możesz liczyć na fachową pomoc z naszej strony, ponieważ w kwestii projektowania i budowy domów w stylu kanadyjskim wykorzystujemy wiedzę podpartą wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie — od doboru odpowiedniego projektu poprzez wykonanie wszelkich prac budowlanych i wykończeniowych.

Więcej

Aktualności

Czy domy z drewna są ekologiczne?

tmpdom ekologiczny
19.06.2020
Coraz więcej osób zwraca uwagę na składniki produktów, ich pochodzenia oraz wartości firmy, która je produkuj

Domy szkieletowe jako obiekty całoroczne

tmpdomy szkiletowe
03.03.2020

Domy drewniane budowane w systemie kanadyjskim, czyli tzw. domy szkieletowe to nie drewniane altany, jakie mamy możliwość

3 zalety domów z drewna

tmp
18.12.2019

Drewno, będące materiałem o dużej trwałości i wysokiej jakości, znajduje popularne zastosowanie również w budownictwie i architektur

Dlaczego my?

Doskonała i sprawdzona technologia

Gotowe całoroczne domy szkieletowe cieszą się niezwykłą popularnością w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Skandynawii, a także w Niemczech (gdzie stanowią 25% budownictwa). Średni okres budowy takiego obiektu jest nieporównywalnie krótszy od budowy klasycznych domów murowanych i trwa około trzech miesięcy.

Tanie domy drewniane

Całoroczne domy szkieletowe są tanie w budowie, jak i utrzymaniu. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów są energooszczędne. Budowa domu realizowana jest w oparciu o unikatowe procedury wykonawcze. Dodatkowo, ponieważ jesteśmy firmą rodzinną, możemy w znacznym stopniu ograniczyć nasze koszty, co wpływa korzystnie na cenę oferowanych domów szkieletowych całorocznych.

Indywidualne budowanie

Każdy z budowanych przez nas obiektów jest niepowtarzalny. Klient może stworzyć swój unikalny dom szkieletowy całoroczny, wybierając rozwiązania architektoniczne spośród dostępnych projektów po najdrobniejsze szczegółu wykończenia domu – m.in. kolory tynku, dachu, ścian zewnętrznych do urządzeń sanitarnych glazur i terakot. Budując z naszą firmą, zyskujesz czas, komfort oraz gwarantowany efekt.