Budujemy domy
w systemie kanadyjskim
Budujemy domy
w systemie kanadyjskim
Budujemy domy
w systemie kanadyjskim
Budujemy domy
w systemie kanadyjskim
Budujemy domy
w systemie kanadyjskim

Etapy budowy

1

Wybór interesującego projektu domu i przesłanie go do wyceny

2

Spotkanie w celu ustalenia szczegółów oraz podpisanie umowy "rezerwacyjnej"

3

Prace nad projektem, złożenie wniosku o wydanie pozwolenia na budowę domu

4

Podpisanie umowy właściwej

5

Przystąpienie do prac budowlanych składających się z kilku etapów

6

Twój wymarzony dom jest już gotowy

Zachęcamy do sprawdzenia fotorelacji z przebiegu etapów budowy!

Domy w systemie kanadyjskim

Dom to miejsce szczególne. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i urzeczywistnić marzenia o domu idealnym. Każdy projekt domu w stylu kanadyjskim jest dla nas wyjątkowy, dlatego możesz być pewny, że do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie. Nowoczesna technologia, którą wykorzystujemy do wznoszenia domów szkieletowych, pozwala nam na uzyskanie efektów zgodnych z Twoimi upodobaniami. Nasze realizacje charakteryzuje wysoka jakość pod kątem funkcjonalnym i estetycznym. Możesz liczyć na fachową pomoc z naszej strony, ponieważ w kwestii projektowania i budowy domów w stylu kanadyjskim wykorzystujemy wiedzę podpartą wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie — od doboru odpowiedniego projektu poprzez wykonanie wszelkich prac budowlanych i wykończeniowych.

Więcej

Aktualności

Domy szkieletowe jako obiekty całoroczne

tmpdomy szkiletowe
03.03.2020

Domy drewniane budowane w systemie kanadyjskim, czyli tzw. domy szkieletowe to nie drewniane altany, jakie mamy możliwość

3 zalety domów z drewna

tmp
18.12.2019

Drewno, będące materiałem o dużej trwałości i wysokiej jakości, znajduje popularne zastosowanie również w budownictwie i architektur

Czym są tzw. domki kanadyjskie?

tmpdomki kanadyjskie
30.10.2019

Domki oparte na drewnianym szkielecie są w Polsce utożsamiane z domkami letniskowymi. Tymczasem

Dlaczego my?

Doskonała i sprawdzona technologia

Gotowe całoroczne domy szkieletowe cieszą się niezwykłą popularnością w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Skandynawii, a także w Niemczech (gdzie stanowią 25% budownictwa). Średni okres budowy takiego obiektu jest nieporównywalnie krótszy od budowy klasycznych domów murowanych i trwa około trzech miesięcy.

Tanie domy drewniane

Całoroczne domy szkieletowe są tanie w budowie, jak i utrzymaniu. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów są energooszczędne. Budowa domu realizowana jest w oparciu o unikatowe procedury wykonawcze. Dodatkowo, ponieważ jesteśmy firmą rodzinną, możemy w znacznym stopniu ograniczyć nasze koszty, co wpływa korzystnie na cenę oferowanych domów szkieletowych całorocznych.

Indywidualne budowanie

Każdy z budowanych przez nas obiektów jest niepowtarzalny. Klient może stworzyć swój unikalny dom szkieletowy całoroczny, wybierając rozwiązania architektoniczne spośród dostępnych projektów po najdrobniejsze szczegółu wykończenia domu – m.in. kolory tynku, dachu, ścian zewnętrznych do urządzeń sanitarnych glazur i terakot. Budując z naszą firmą, zyskujesz czas, komfort oraz gwarantowany efekt.