Budujemy domy
w systemie kanadyjskim
Budujemy domy
w systemie kanadyjskim
Budujemy domy
w systemie kanadyjskim
Budujemy domy
w systemie kanadyjskim
Budujemy domy
w systemie kanadyjskim

Etapy budowy

1

Wybór interesującego projektu domu i przesłanie go do wyceny

2

Spotkanie w celu ustalenia szczegółów oraz podpisanie umowy "rezerwacyjnej"

3

Prace nad projektem, złożenie wniosku o wydanie pozwolenia na budowę domu

4

Podpisanie umowy właściwej

5

Przystąpienie do prac budowlanych składających się z kilku etapów

6

Twój wymarzony dom jest już gotowy

Zachęcamy do sprawdzenia fotorelacji z przebiegu etapów budowy!

Domy w systemie kanadyjskim

Dom to miejsce szczególne. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i urzeczywistnić marzenia o domu idealnym. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, dlatego możesz być pewny, że do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie. Nowoczesna technologia, którą wykorzystujemy do wznoszenia szkieletowych domów drewnianych pozwala nam na uzyskanie efektów zgodnych z Twoimi upodobaniami. Nasze realizacje charakteryzuje wysoka jakość pod kątem funkcjonalnym i estetycznym. Możesz liczyć na fachową pomoc z naszej strony, ponieważ posiadamy wiedzę podpartą wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie - od doboru odpowiedniego projektu poprzez wykonanie wszelkich prac budowlanych i wykończeniowych.

Więcej

Aktualności

Domy szkieletowe jako obiekty całoroczne

tmpdomy szkiletowe
03.03.2020

Domy drewniane budowane w systemie kanadyjskim, czyli tzw. domy szkieletowe to nie drewniane altany, jakie mamy możliwość

3 zalety domów z drewna

tmp
18.12.2019

Drewno, będące materiałem o dużej trwałości i wysokiej jakości, znajduje popularne zastosowanie również w budownictwie i architektur

Czym są tzw. domki kanadyjskie?

tmpdomki kanadyjskie
30.10.2019

Domki oparte na drewnianym szkielecie są w Polsce utożsamiane z domkami letniskowymi. Tymczasem

Dlaczego my?

Doskonała i sprawdzona technologia

Gotowe domy drewniane cieszą się niezwykłą popularnością w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Skandynawii, a także w Niemczech (gdzie stanowią 25% budownictwa). Średni okres budowy domu kanadyjskiego jest nieporównywalnie szybszy do budowy klasycznych domów murowanych i trwa około trzech miesięcy.

Tanie domy drewniane

Całoroczne domy z drewna są tanie w budowie jak i utrzymaniu. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów są energooszczędne. Budowa domu realizowana jest w oparciu o unikatowe procedury wykonawcze. Dodatkowo ponieważ jesteśmy firmą rodzinną możemy w znacznym stopniu ograniczyć nasze koszta co wpływa korzystnie na cenę naszych domów.

Indywidualne budowanie

Każdy z budowanych przez nas domów drewnianych jest niepowtarzalny. Klient może stworzyć swój unikalny dom wybierając rozwiązania architektoniczne spośród dostępnych projektów po najdrobniejsze szczegółu wykończenia domu – kolory tynku, dachu, ścian zewnętrznych do urządzeń sanitarnych glazur i terakot. Budując z naszą firmą zyskują Państwo czas, komfort oraz gwarantowany efekt.