Budujemy domy w systemie kanadyjskim

Dlaczego my ?

Wood-House – Szkieletowe domy drewniane

 

Szkieletowe domy drewniane z oferty firmy Wood-House to budynki świetnie sprawdzające się w Polskim klimacie. Ich budowa w stosunku do klasycznych murowanych domów jest tańsza, przebiega szybciej i jest bardziej ekologiczna. Zapraszamy do zapoznania się z innymi zaletami domów kanadyjskich z naszej oferty.

Doskonała i sprawdzona technologia. Gotowe domy drewniane cieszą się niezwykłą popularnością w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Skandynawii, a także w Niemczech (gdzie stanowią 25% budownictwa). Średni okres budowy domu kanadyjskiego jest nieporównywalnie szybszy do budowy klasycznych domów murowanych i trwa około trzech miesięcy.


Ekonomiczne budownictwo. Całoroczne domy z drewna są tanie w budowie jak i utrzymaniu. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów są energooszczędne. Budowa domu realizowana jest w oparciu o unikatowe procedury wykonawcze. Dodatkowo ponieważ jesteśmy firmą rodzinną możemy w znacznym stopniu ograniczyć nasze koszta co wpływa korzystnie na cenę naszych domów.


Indywidualne budowanie. Każdy z budowanych przez nas domów drewnianych jest niepowtarzalny. Klient może stworzyć swój unikalny dom wybierając rozwiązania architektoniczne spośród dostępnych projektów po najdrobniejsze szczegółu wykończenia domu – kolory tynku, dachu, ścian zewnętrznych do urządzeń sanitarnych glazur i terakot. Budując z naszą firmą zyskują Państwo czas, komfort oraz gwarantowany efekt w postaci wysokiej jakości realizowanej inwestycji.


Firma Wood-House jest przedsiębiorstwem prywatnym, którego założycielami są Wiesław i Paweł Weznerowiczowie. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku pod szyldem „Usługi ogólnobudowlane”, by w 2002r skupi się na budowie domów drewnianych i zmienić nazwę firmy na „Dom-Eko”.

Współpracowaliśmy z Firma, dla której postawiliśmy około 50 domów w Polsce oraz wykonywaliśmy zlecenia w Hiszpanii, Włoszech i Francji. Poza współpracą wybudowaliśmy niezależnie około 20 domów w kraju i Hiszpanii.

Dzięki zdobytemu doświadczenia w roku 2012 rozszerzyliśmy naszą działalność stając się głównym wykonawcą domów drewnianych w Polsce rozpoczynając działalność pod nazwą Wood-House.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również wybrania odpowiedniego dla Państwa projektu domów drewnianych.